5 vecí ktoré o Justinovi možno nievieš...

20. února 2010 v 18:45 | z*z* ☺ *u*u
1. Byl vychován v Kanadě, ale v současné době žije v Atlantě "Vyrostl jsem ve Stratfordu, Ontario," říká. "Je to malé město s 30.000 obyvateli." Justin se přestěhoval do Atlanty, kvuli podepsané smlouvě s Usherem, který rovněž žije v Atlantě."Usher je jako můj velký bratr," říká Justin.

2. Je volný
"Jsem svobodný a připravený na vstah," prohlašuje. Vskutku: Na otázku, jestli je šokován tím, že je středem velké pozornosti od dívek, Bieber odpověděl: "Ne tak docela. Je to úžasné. Který 15ti letý chlapec by se nechtěl honit za holkama celý den? "

3. Je kamarád s Taylor Swift
"Hovoříme spolu přes AIM a jednou za čas si píšeme," říká o Justin country zpěvačce. "Jsme přátelé. " Taylor je opravdu milý člověk.

4. Chce jít na vysokou školu
Nechce vyplnit svůj čas hraním PlayStation nebo sledovat videa Michaela Jacksona. Místo toho Bieber čte knihy. "Mám domácího učitele," říká. "Chci jít na vysokou školu. Jak říká Asher Roth, myslím, že univerzita bude nápor. "A co buducnost? "Jsem dobrý v angličtině," říká. "Líbí se mi psát."

5. Hraje na čtyři nástroje
Je génius ve hře na kytaru, piano, bicí a trubku. the violin." A i když je to do jisté míry možné další nástroj by byl obtížný, říká, že je připravený další výzvu sledovat: "Bylo by v pohodě naučit se na housle."


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.